Systémy kontroly vstupu

pre administratívne budovy, hotely, penzióny i rezidentných klientov
qxio-ios-unlocked-outline NAŠE SLUŽBY
qxio-ios-book-outline KATALÓG SALTO SYSTEMS

Elektromechanické zámky

SALTO AELEMENT FUSION

AElement FUSION je elektromechanický zámok s elegantne podsvietenou čítačkou svetelným krúžkom, ktorý sa rozsvieti pri priložení nosiča. AELEMENT FUSION je bezdrôtovo a sieťovo prepojené prostredníctvom virtuálnej siete SALTO SVN, či bezdrôtovej siete SALTO BLUENET. Kompatibilné so štandardnými DIN a zadlabávacími zámkami ANSI. AELEMENT FUSION využíva dizajn rozetových kovaní pre zachovanie elegantného a čistého dizajnu dverí, ktorý osloví ktoréhokoľvek
hoteliéra, dizajnéra či architekta.*

Hlavná charakteristika:
Napájanie: 3 x AA
Počet otvorení na sadu batérií: až do 50.000
Stav slabých bateríí je možné sledovať vďaka SALTO SVN siete, prípadne posledných 1.000 otvorení je signalizovaných vizuálne i zvukovo
Pracovné teploty: Kovanie je určené pre interérovú inštaláciu
Pamäť: Dverná jednotka má záznam posledných až 2.200* udalostí s permanentnou pamäťou (údaje sa pri strate napájania nezmažú)

* Kľučky iných výrobcov musia spĺňať technické požiadavky k montaži pre systém AElement a musia byť odsúhlasené výrobcom SALTO SYSTEMS

Produkty

SALTO SYSTEMS

Zámky a kovania

Príslušenstvo

Mobilná technológia

Softvérový program

Produkty, ktoré má MEBS Slovakia s.r.o. v ponuke nájdete i pod názvami:

INTELIGENTNÁ KĽUČKA - CHYTRÁ KĽUČKA - SMART KĽUČKA

Predstavenie

Výrobca elektronických uzamykacích systémov

SALTO SYSTEMS

SALTO SYSTEMS ako popredný výrobca elektronických uzamykacích systémov pre hotely, penzióny i administratívne budovy ponúka vďaka patentovanej technológii virtuálnej siete SALTO VIRTUAL NETWORK, BlueNet ci JustIN na trh riešenia otvárania dverí i tam, kde nie je možné dvere pripojiť do elektrickej, či dátovej siete.


Technológia dát na karte zabezpečí, že sa vždy dostanete tam, kam máte prístup a to bez straty kontroly či nutnosti byť neustále online.


Rôzne modely elektronických klučiek, vložiek, visiacich zámkov a iných elektronických prvkov zabezpečia elektronické ovládanie všade tam, kde je to potrebné a to i so zladením dizajnov iných klučiek, či skrytou montážou.


Vďaka otvorenej spolupráci naše systémy spolupracujú s rôznymi výrobcami hotelových a rezervačných systémov, self-check in kioskov, hotelových trezorov, či s rôznymi systémami integrovaných na objektoch klienta.

Zistite, čo všetko ponúka SALTO SYSTEMS

Pozrite si katalóg produktov SALTO

Zobraziť KATALÓG SALTO qxio-ios-book-outline