Systémy kontroly vstupu

pre administratívne budovy, hotely, penzióny i rezidentných klientov
qxio-ios-unlocked-outline NAŠE SLUŽBY
qxio-ios-book-outline KATALÓG SALTO SYSTEMS

Elektronické cylindrické vložky

SALTO XS4 NEO / GEO

SALTO poskytuje množstvo kompaktných rozmerov elektronických cylindrických vložiek pre tie dvere, kde nie je možná alebo potrebná montáž elektronického kovania. Vložky sú úplne bezrôtové a sieťovo prepojiteľné buď pomocou virtuálnej
siete SALTO VITRUAL NETWORK alebo bezdrôtovo cez SALTO WIRELLESS siete. Vložky sú dostupné v rôznych prevedeniach, ako sú celé vložky, polvložky, válcové vložky, vložky pre rackové skrine, šuflíky, visiace zámky a pod.
NEO / GEO vložky sú ideálne riešenie pre uzamykanie tých dverí, kde nie je možné použiť elektronické kovanie z dôvodu zachovania pôvodného dizajnu dverí (napr. historické budovy), ale i ovládanie kľúčových spínačov rolovacích brán, či alarmov (napr. obchodné centrá). Vďaka patentovanej technológií SALTO FLEX je možná
automatická aktualizácia nosičov a ich prístupových práv priamo na čítacej hlave dvernej jednotky v online režime.

Hlavná charakteristika:
Napájanie: 4 x LR1 (NEO) / 1 x CR123A (GEO)
Počet otvorení na sadu batérií: od 60.000 až do viac ako 200.000
Stav slabých batérií je možné sledovať vďaka SALTO SVN siete, prípadne posledných 1.000 otvorení je signalizovaných vizuálne i zvukovo
Pracovné teploty: Od -20 °C do 70 °C (krytie IP55, a IP66)*
Pamäť: Dverná jednotka má záznam posledných až 2.200* udalostí s permanentnou pamäťou (údaje sa pri strate napájania nezmažú)

*(v závislosti od modelu)

Produkty

SALTO SYSTEMS

Zámky a kovania

Príslušenstvo

Mobilná technológia

Softvérový program

Produkty, ktoré má MEBS Slovakia s.r.o. v ponuke nájdete i pod názvami:

INTELIGENTNÁ KĽUČKA - CHYTRÁ KĽUČKA - SMART KĽUČKA

Predstavenie

Výrobca elektronických uzamykacích systémov

SALTO SYSTEMS

SALTO SYSTEMS ako popredný výrobca elektronických uzamykacích systémov pre hotely, penzióny i administratívne budovy ponúka vďaka patentovanej technológii virtuálnej siete SALTO VIRTUAL NETWORK, BlueNet ci JustIN na trh riešenia otvárania dverí i tam, kde nie je možné dvere pripojiť do elektrickej, či dátovej siete.


Technológia dát na karte zabezpečí, že sa vždy dostanete tam, kam máte prístup a to bez straty kontroly či nutnosti byť neustále online.


Rôzne modely elektronických klučiek, vložiek, visiacich zámkov a iných elektronických prvkov zabezpečia elektronické ovládanie všade tam, kde je to potrebné a to i so zladením dizajnov iných klučiek, či skrytou montážou.


Vďaka otvorenej spolupráci naše systémy spolupracujú s rôznymi výrobcami hotelových a rezervačných systémov, self-check in kioskov, hotelových trezorov, či s rôznymi systémami integrovaných na objektoch klienta.

Zistite, čo všetko ponúka SALTO SYSTEMS

Pozrite si katalóg produktov SALTO

Zobraziť KATALÓG SALTO qxio-ios-book-outline