Systémy kontroly vstupu

pre administratívne budovy, hotely, penzióny i rezidentných klientov
qxio-ios-unlocked-outline NAŠE SLUŽBY
qxio-ios-book-outline KATALÓG SALTO SYSTEMS

Softvérový program na riadenie prístupu v objekte

SALTO SPACE

Softvérový program SALTO ProAccess Space bol vyvinutý s cieľom umožniť používateľom čo najlepšie využiť riadenie prístupu v objekte. So softvérom SALTO môžu operátori systému ľahko spravovať veľké množstvo dverí a používatelov
s vynikajúcou flexibilitou vďaka rôznym možnostiam v zónach, úrovniach prístupu, kalendároch, časových obdobiach, časových pásmach, atd.. ProAccess Space bol navrhnutý tak, aby bol užívateľsky prívetivý a zároveň zahŕňal množstvo pokročilých funkcií. Každou pravidelnou aktualizáciou softwéru ProAccess SPACE sa použiteľnosť a flexibilita dostávajú na novú úroveň. Softwér sa vyvíja a riadi škálovateľnou filozofiou spoločnosti SALTO, tak aby aj súčasní zákazníci spoločnosti SALTO so softvérom ProAccess alebo HAMS mohli ľahko upgradovat svoj softwér na program SPACE a aby mohli využívať ďalšie funkcie a možnosti tohoto programu.

Hlavná charakteristika:
- Riadenie prístupov a sledovanie pohybu nosičov v objekte
- Vytváranie čipov
- CHECK IN i na smartfón
- Spolupráca so SELF-CHECK-IN kioskami
- Prepojiteľnosť s rezervačnými a hotelovými systémami (ALTO-HORES, ASSECO-HOREC, MICROSOFT FIDELO-OPERA, PREVIO a mnoho ďaľších)

Produkty

SALTO SYSTEMS

Zámky a kovania

Príslušenstvo

Mobilná technológia

Softvérový program

Produkty, ktoré má MEBS Slovakia s.r.o. v ponuke nájdete i pod názvami:

INTELIGENTNÁ KĽUČKA - CHYTRÁ KĽUČKA - SMART KĽUČKA

Predstavenie

Výrobca elektronických uzamykacích systémov

SALTO SYSTEMS

SALTO SYSTEMS ako popredný výrobca elektronických uzamykacích systémov pre hotely, penzióny i administratívne budovy ponúka vďaka patentovanej technológii virtuálnej siete SALTO VIRTUAL NETWORK, BlueNet ci JustIN na trh riešenia otvárania dverí i tam, kde nie je možné dvere pripojiť do elektrickej, či dátovej siete.


Technológia dát na karte zabezpečí, že sa vždy dostanete tam, kam máte prístup a to bez straty kontroly či nutnosti byť neustále online.


Rôzne modely elektronických klučiek, vložiek, visiacich zámkov a iných elektronických prvkov zabezpečia elektronické ovládanie všade tam, kde je to potrebné a to i so zladením dizajnov iných klučiek, či skrytou montážou.


Vďaka otvorenej spolupráci naše systémy spolupracujú s rôznymi výrobcami hotelových a rezervačných systémov, self-check in kioskov, hotelových trezorov, či s rôznymi systémami integrovaných na objektoch klienta.

Zistite, čo všetko ponúka SALTO SYSTEMS

Pozrite si katalóg produktov SALTO

Zobraziť KATALÓG SALTO qxio-ios-book-outline