Systémy kontroly vstupu

pre administratívne budovy, hotely, penzióny i rezidentných klientov
qxio-ios-unlocked-outline NAŠE SLUŽBY
qxio-ios-book-outline KATALÓG SALTO SYSTEMS

Zadlabávacie zámky

SALTO ZADLABÁVACIE ZÁMKY

SALTO ponúka širokú škálu zadlabávacích zámkov, aby sa zabezpečilo správne zaistenie dverí. Či už potrebujete EURO zadlabávacie zámky, DIN zadlabávacie zámky, ANSI zadlabávacie zámky, škandinávske štandardné zámky alebo automatické zámky s funkciami ochrany súkromia a panikovej funkcie, SALTO má požadované riešenie pre každé dvere.
Kompletný sortiment štandardných zadlabávacích zámkov Vám umožnuje správne nainštalovať elektronické kovania SALTO XS4 a vložky SALTO XS4 GEO bez zníženia
bezpečnosti.

Hlavná charakteristika:
- Samozamykacia či samoblokovacia funkcia pre zvýšenie bezpečnosti hotelových hostí, prípadne zvýšenie zabezpečenia uzamknutých miestností
- Možnosť núdzového otvorenia dverí mechanickým kľúčom
- S možnosťou sledovania uzamknutia či otvorených dverí vďaka integrovaným senzorom

Produkty

SALTO SYSTEMS

Zámky a kovania

Príslušenstvo

Mobilná technológia

Softvérový program

Produkty, ktoré má MEBS Slovakia s.r.o. v ponuke nájdete i pod názvami:

INTELIGENTNÁ KĽUČKA - CHYTRÁ KĽUČKA - SMART KĽUČKA

Predstavenie

Výrobca elektronických uzamykacích systémov

SALTO SYSTEMS

SALTO SYSTEMS ako popredný výrobca elektronických uzamykacích systémov pre hotely, penzióny i administratívne budovy ponúka vďaka patentovanej technológii virtuálnej siete SALTO VIRTUAL NETWORK, BlueNet ci JustIN na trh riešenia otvárania dverí i tam, kde nie je možné dvere pripojiť do elektrickej, či dátovej siete.


Technológia dát na karte zabezpečí, že sa vždy dostanete tam, kam máte prístup a to bez straty kontroly či nutnosti byť neustále online.


Rôzne modely elektronických klučiek, vložiek, visiacich zámkov a iných elektronických prvkov zabezpečia elektronické ovládanie všade tam, kde je to potrebné a to i so zladením dizajnov iných klučiek, či skrytou montážou.


Vďaka otvorenej spolupráci naše systémy spolupracujú s rôznymi výrobcami hotelových a rezervačných systémov, self-check in kioskov, hotelových trezorov, či s rôznymi systémami integrovaných na objektoch klienta.

Zistite, čo všetko ponúka SALTO SYSTEMS

Pozrite si katalóg produktov SALTO

Zobraziť KATALÓG SALTO qxio-ios-book-outline