Systémy kontroly vstupu

pre administratívne budovy, hotely, penzióny i rezidentných klientov
qxio-ios-unlocked-outline NAŠE SLUŽBY
qxio-ios-book-outline KATALÓG SALTO SYSTEMS

Elektronické kovania

SALTO XS4 ONE / ORIGINAL

Inteligentné, bezpečné, inovatívne a ľahko inštalovateľné elektronické kovania XS4 ONE / ORIGINAL s elektromechanickým blokovacím systémom nepotrebujú žiadne káble a i tak poskytujú úplné bezdrôtové riešenie elektronického uzamykania so širokou škálou funkcií. Modelový rad kovaní XS4 je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval väčšine štandardných dverí a spolupracoval s väčšinou európskych, ANSI zadlabacích zámkov, škandinávskych i válcových  zámkov. Kovanie XS4 jednoducho namontujete i bez nutnosti výmeny zadlabávacieho zámku vďaka skrytému blokovaciemu mechanizmu v tele kovania, či už máte dvere drevené, plastové či hliníkové.

Hlavná charakteristika:
Napájanie:
3 x AAA (prípadne 3 x AA)*
Počet otvorení na sadu batérií: 40.000 až 60.000*
Stav slabých bateríí je možné sledovať vďaka SALTO SVN siete, prípadne posledných 1.000 otvorení je signalizovaných vizuálne i zvukovo
Pracovné teploty: Od -20 °C do 60 °C*
Pamäť: Dverná jednotka má záznam posledných až 2.200* udalostí s permanentnou pamäťou (údaje sa pri strate napájania nezmažú)

*(v závislosti od modelu)

Produkty

SALTO SYSTEMS

Zámky a kovania

Príslušenstvo

Mobilná technológia

Softvérový program

Produkty, ktoré má MEBS Slovakia s.r.o. v ponuke nájdete i pod názvami:

INTELIGENTNÁ KĽUČKA - CHYTRÁ KĽUČKA - SMART KĽUČKA

Predstavenie

Výrobca elektronických uzamykacích systémov

SALTO SYSTEMS

SALTO SYSTEMS ako popredný výrobca elektronických uzamykacích systémov pre hotely, penzióny i administratívne budovy ponúka vďaka patentovanej technológii virtuálnej siete SALTO VIRTUAL NETWORK, BlueNet ci JustIN na trh riešenia otvárania dverí i tam, kde nie je možné dvere pripojiť do elektrickej, či dátovej siete.


Technológia dát na karte zabezpečí, že sa vždy dostanete tam, kam máte prístup a to bez straty kontroly či nutnosti byť neustále online.


Rôzne modely elektronických klučiek, vložiek, visiacich zámkov a iných elektronických prvkov zabezpečia elektronické ovládanie všade tam, kde je to potrebné a to i so zladením dizajnov iných klučiek, či skrytou montážou.


Vďaka otvorenej spolupráci naše systémy spolupracujú s rôznymi výrobcami hotelových a rezervačných systémov, self-check in kioskov, hotelových trezorov, či s rôznymi systémami integrovaných na objektoch klienta.

Zistite, čo všetko ponúka SALTO SYSTEMS

Pozrite si katalóg produktov SALTO

Zobraziť KATALÓG SALTO qxio-ios-book-outline