Systémy kontroly vstupu

pre administratívne budovy, hotely, penzióny i rezidentných klientov
qxio-ios-unlocked-outline NAŠE SLUŽBY
qxio-ios-book-outline KATALÓG SALTO SYSTEMS

Rozetové elektronické kovania

SALTO XS4 MINI

Štýlový dizajn je známkou SALTO produktov a vďaka produktu XS4 MINI sme zdvihli latku vysokého štandardu ešte vyššie vďaka svojej malej a diskrétnej veľkosti v kombinácii s moderným dizajnom a elegantnou LED signalizáciou. XS4 MINI je ľahko inštalovateľné rozetové elektronické kovanie so skrytým elektromechanickým
blokovacím systémom, ktoré nepotrebuje žiadne káble a i tak poskytuje úplne bezdrôtové riešenie elektronického uzamykania so širokou škálou funkcií. Rad kovaní XS4 MINI je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval väčšine štandardných
dverí s európskym či ANSI zadlabávacím zámkom a bolo ho možné namontovať kedykoľvek na dvere s pôvodným rozetovým kovaním bez nutnosti úpravy dverí a zachovaní dizajnu kľučiek s existujúcimi kľučkami v objekte.

Hlavná charakteristika:
Napájanie: 3 x AAA
Počet otvorení na sadu batérií: až do 40.000
Stav slabých bateríí je možné sledovať vďaka SALTO SVN siete, prípadne posledných 1.000 otvorení je signalizovaných vizuálne i zvukovo
Pracovné teploty: Kovanie je určené pre interérovú inštaláciu
Pamäť: Dverná jednotka má záznam posledných až 2.200* udalostí s permanentnou pamäťou (údaje sa pri strate napájania nezmažú)

Produkty

SALTO SYSTEMS

Zámky a kovania

Príslušenstvo

Mobilná technológia

Softvérový program

Produkty, ktoré má MEBS Slovakia s.r.o. v ponuke nájdete i pod názvami:

INTELIGENTNÁ KĽUČKA - CHYTRÁ KĽUČKA - SMART KĽUČKA

Predstavenie

Výrobca elektronických uzamykacích systémov

SALTO SYSTEMS

SALTO SYSTEMS ako popredný výrobca elektronických uzamykacích systémov pre hotely, penzióny i administratívne budovy ponúka vďaka patentovanej technológii virtuálnej siete SALTO VIRTUAL NETWORK, BlueNet ci JustIN na trh riešenia otvárania dverí i tam, kde nie je možné dvere pripojiť do elektrickej, či dátovej siete.


Technológia dát na karte zabezpečí, že sa vždy dostanete tam, kam máte prístup a to bez straty kontroly či nutnosti byť neustále online.


Rôzne modely elektronických klučiek, vložiek, visiacich zámkov a iných elektronických prvkov zabezpečia elektronické ovládanie všade tam, kde je to potrebné a to i so zladením dizajnov iných klučiek, či skrytou montážou.


Vďaka otvorenej spolupráci naše systémy spolupracujú s rôznymi výrobcami hotelových a rezervačných systémov, self-check in kioskov, hotelových trezorov, či s rôznymi systémami integrovaných na objektoch klienta.

Zistite, čo všetko ponúka SALTO SYSTEMS

Pozrite si katalóg produktov SALTO

Zobraziť KATALÓG SALTO qxio-ios-book-outline