Systémy kontroly vstupu

pre administratívne budovy, hotely, penzióny i rezidentných klientov
qxio-ios-unlocked-outline NAŠE SLUŽBY
qxio-ios-book-outline KATALÓG SALTO SYSTEMS

Panikové kovania

SALTO XS4 PANIC

Vylepšené riešenia panikových tyčí SALTO umožňujú ovládanie núdzových únikových a protipožiarnych dverí v obchodných centrách, hoteloch či zdravotníctve, ktoré je potrebné vybaviť panikovou tyčou pomocou inovatívneho a samostatného elektronického zamykania. Elektronické zámky SALTO môžu byť namontované v kombinácii so súpravami adaptérov na viac ako 40 druhoch popredných panikových tyčiach od najpopulárnejších výrobcov.

Hlavná charakteristika:
Napájanie: 3 x AAA
Počet otvorení na sadu batérií: až do 40.000*
Stav slabých batérií je možné sledovať vďaka SALTO SVN sieti, prípadne posledných 1.000 otvorení je signalizovaných vizuálne i zvukovo
Pracovné teploty: Od -20 °C do 60 °C
Pamäť: Dverná jednotka má záznam posledných až 2.200* udalostí s permanentnou pamäťou (údaje sa pri strate napájania nezmažú)

*(v závislosti od modelu)

Produkty

SALTO SYSTEMS

Zámky a kovania

Príslušenstvo

Mobilná technológia

Softvérový program

Produkty, ktoré má MEBS Slovakia s.r.o. v ponuke nájdete i pod názvami:

INTELIGENTNÁ KĽUČKA - CHYTRÁ KĽUČKA - SMART KĽUČKA

Predstavenie

Výrobca elektronických uzamykacích systémov

SALTO SYSTEMS

SALTO SYSTEMS ako popredný výrobca elektronických uzamykacích systémov pre hotely, penzióny i administratívne budovy ponúka vďaka patentovanej technológii virtuálnej siete SALTO VIRTUAL NETWORK, BlueNet ci JustIN na trh riešenia otvárania dverí i tam, kde nie je možné dvere pripojiť do elektrickej, či dátovej siete.


Technológia dát na karte zabezpečí, že sa vždy dostanete tam, kam máte prístup a to bez straty kontroly či nutnosti byť neustále online.


Rôzne modely elektronických klučiek, vložiek, visiacich zámkov a iných elektronických prvkov zabezpečia elektronické ovládanie všade tam, kde je to potrebné a to i so zladením dizajnov iných klučiek, či skrytou montážou.


Vďaka otvorenej spolupráci naše systémy spolupracujú s rôznymi výrobcami hotelových a rezervačných systémov, self-check in kioskov, hotelových trezorov, či s rôznymi systémami integrovaných na objektoch klienta.

Zistite, čo všetko ponúka SALTO SYSTEMS

Pozrite si katalóg produktov SALTO

Zobraziť KATALÓG SALTO qxio-ios-book-outline