Systémy kontroly vstupu

pre administratívne budovy, hotely, penzióny i rezidentných klientov
qxio-ios-unlocked-outline NAŠE SLUŽBY
qxio-ios-book-outline KATALÓG SALTO SYSTEMS

Šetrič energie

SALTO ŠETRIČ ELEKTRICKEJ ENERGIE

Pre energetickú úspornosť Vašho hotela či penziónu SALTO ponúka inteligentné šetriče elektrickej energie. Tento inteligentný šetrič s dvoma výstupnými relé dokáže ovládať nielen svetlo, ale i kúrenie či klimatizáciu a tak ušetriť až do 65%
nákladov na energiu. Jedinečnostou týchto šetričov elektrickej energie je možnosť aktivovať ho výhradne hotelovou kartou a s možnosťou sledovania prítomnosti hosťa či upratovačky na izbe. Pomocou šetriča elektrickej energie dokáže housekeeping posielať na recepciu nielen stav upratanosti izby, ale i informácie pre údržbu.

Hlavná charakteristika:
Napájanie: 85 - 265V
Zaťažitelnosť relé výstupov: 10A
Počet programovateľných výstupov: 2

Produkty

SALTO SYSTEMS

Zámky a kovania

Príslušenstvo

Mobilná technológia

Softvérový program

Produkty, ktoré má MEBS Slovakia s.r.o. v ponuke nájdete i pod názvami:

INTELIGENTNÁ KĽUČKA - CHYTRÁ KĽUČKA - SMART KĽUČKA

Predstavenie

Výrobca elektronických uzamykacích systémov

SALTO SYSTEMS

SALTO SYSTEMS ako popredný výrobca elektronických uzamykacích systémov pre hotely, penzióny i administratívne budovy ponúka vďaka patentovanej technológii virtuálnej siete SALTO VIRTUAL NETWORK, BlueNet ci JustIN na trh riešenia otvárania dverí i tam, kde nie je možné dvere pripojiť do elektrickej, či dátovej siete.


Technológia dát na karte zabezpečí, že sa vždy dostanete tam, kam máte prístup a to bez straty kontroly či nutnosti byť neustále online.


Rôzne modely elektronických klučiek, vložiek, visiacich zámkov a iných elektronických prvkov zabezpečia elektronické ovládanie všade tam, kde je to potrebné a to i so zladením dizajnov iných klučiek, či skrytou montážou.


Vďaka otvorenej spolupráci naše systémy spolupracujú s rôznymi výrobcami hotelových a rezervačných systémov, self-check in kioskov, hotelových trezorov, či s rôznymi systémami integrovaných na objektoch klienta.

Zistite, čo všetko ponúka SALTO SYSTEMS

Pozrite si katalóg produktov SALTO

Zobraziť KATALÓG SALTO qxio-ios-book-outline