Systémy kontroly vstupu

pre administratívne budovy, hotely, penzióny i rezidentných klientov
qxio-ios-unlocked-outline NAŠE SLUŽBY
qxio-ios-book-outline KATALÓG SALTO SYSTEMS

Skrinkový zámok

SALTO XS4 LOCKER

Skrinkový zámok XS4 Locker poskytuje vysokú úroveň bezpečnosti pre veľké množstvo rôznych wellnessových skriniek, skríň, uzamykacích boxov pre hotelový wellness, fitnes či skrinky na lyže a pod., s možnosťou integrácie do bezdrôtového systému SALTO. Má ergonomicky tvarovanú rukoväť, ktorá sa dá jednoducho ovládať i mokrými rukami.
Batérie, elektronické komponenty a blokovací mechanizmus sú umiestnené z vnútornej strany dverí, čo zvyšuje ochranu zámku pred možným vandalizmom alebo sabotážou.

Hlavná charakteristika:
Napájanie: 3 x AAA
Počet otvorení na sadu batérií: až do 40.000*
Stav slabých batérií je možné sledovať vďaka SALTO SVN sieti, prípadne posledných 1.000 otvorení je signalizovaných vizuálne i zvukovo
Pracovné teploty: Od -20 °C do 70 °C v prostredí bez kondenzácie (EN 60529)
Pamäť: Dverná jednotka má záznam posledných až 2.200* udalostí s permanentnou pamäťou (údaje sa pri strate napájania nezmažú)

*(v závislosti od modelu)

Produkty

SALTO SYSTEMS

Zámky a kovania

Príslušenstvo

Mobilná technológia

Softvérový program

Produkty, ktoré má MEBS Slovakia s.r.o. v ponuke nájdete i pod názvami:

INTELIGENTNÁ KĽUČKA - CHYTRÁ KĽUČKA - SMART KĽUČKA

Predstavenie

Výrobca elektronických uzamykacích systémov

SALTO SYSTEMS

SALTO SYSTEMS ako popredný výrobca elektronických uzamykacích systémov pre hotely, penzióny i administratívne budovy ponúka vďaka patentovanej technológii virtuálnej siete SALTO VIRTUAL NETWORK, BlueNet ci JustIN na trh riešenia otvárania dverí i tam, kde nie je možné dvere pripojiť do elektrickej, či dátovej siete.


Technológia dát na karte zabezpečí, že sa vždy dostanete tam, kam máte prístup a to bez straty kontroly či nutnosti byť neustále online.


Rôzne modely elektronických klučiek, vložiek, visiacich zámkov a iných elektronických prvkov zabezpečia elektronické ovládanie všade tam, kde je to potrebné a to i so zladením dizajnov iných klučiek, či skrytou montážou.


Vďaka otvorenej spolupráci naše systémy spolupracujú s rôznymi výrobcami hotelových a rezervačných systémov, self-check in kioskov, hotelových trezorov, či s rôznymi systémami integrovaných na objektoch klienta.

Zistite, čo všetko ponúka SALTO SYSTEMS

Pozrite si katalóg produktov SALTO

Zobraziť KATALÓG SALTO qxio-ios-book-outline